Aho má jasno. Carolina je lepší volbou než Montreal

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 8. 2019 9:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aho má jasno. Carolina je lepší volbou než Montreal  

Útočník Caroliny Sebastian Aho je rád, jak zvládnul červencovou situaci ohledně předložené offer sheet ze strany Montrealu.

„Je to za námi a to je na tom to nejlepší. Nyní nebudu muset o smlouvě přemýšlet následujících pět let,“ uvedl 22letý Fin pro oficiální ligové stránky.

Fanda NHL

Hurricanes měli podle pravidel NHL sedm dní na to, aby nabídku Habs vyrovnali. A tak také učinili, když s Ahem podepsali pětiletý kontrakt na 42,27 mil. dolarů. O případu jsme psali ZDE.

„Minulý ročník v Carolině byl úžasný, měl jsem parádní spoluhráče a skvělého kouče. Miluju to tady,“ pokračoval Aho.

Hokejistovo počínání bylo obestřeno spekulacemi, on sám ale nyní říká, že je v Raleigh spokojený.

„S Montrealem jsem offer sheet podepsal a jsem jim vděčný, že mi nabídli takový kontrakt. Jsem ale šťastný, že jsem pořád v Carolině,“ uvedl 35. muž draftu 2015, jenž dodal, že své rozhodnutí pokračovat u Canes považuje za správné.

Rodák z Raumy má za sebou tři ročníky v NHL. V tom minulém odehrál 82 zápasů, v nichž vstřelil 30 gólů a přidal 53 asistencí. V play-off byl s 12 body nejproduktivnějším členem mužstva.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.