Anaheim poslal Šustra na waiver listinu, od NHL si možná odpočine

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      27. 10. 2018 4:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anaheim poslal Šustra na waiver listinu, od NHL si možná odpočine  

Nevydařený vstup Kačerů do nové sezóny se začíná projevovat ve změnách v sestavě. Český obránce Andrej Šustr, který podepsal v létě s Anaheimem roční kontrakt, byl umístěn na waiver listinu nechráněných hráčů.

Informaci jako první přinesl Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet.
Sedmadvacetiletý rodák z Plzně se s Ducks dohodl v červenci jako volný hráč poté, co s ním už nepočítala Tampa. Za ni odehrál šest sezón, v té poslední ale jen 44 zápasů se ziskem sedmi bodů (2+5).

Podrobnosti o jeho aktuálním kontraktu čtěte ZDE.

V tomto ročníku dostal Šustr příležitost pouze ve čtyřech utkáních, v nichž nebodoval. Zámořští experti proto neočekávají, že by si Čecha – i vzhledem k jeho relativně vysokému platu – někdo stáhl.

Jako nejpravděpodobnější varianta se tedy jeví Šustrovo angažmá v nižší AHL. Ducks by touto cestou získali pod platovým stropem 1,025 mil. dolarů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.