Anaheim se ujal nechtěného Olejáře

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      2. 10. 2018 10:06    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anaheim se ujal nechtěného Olejáře  

Ducks si stáhli z waiver listiny volných hráčů útočníka Pontuse Aberga, o jehož služby již neměli zájem Edmonton Oilers.

Pětadvacetiletý Švéd hájil v minulé sezóně barvy Predators a Olejářů, za něž odehrál dohromady 53 zápasů. Vstřelil v nich čtyři góly a přidal 12 asistencí. Součástí kanadského klubu se stal po výměně z 25. února.
Aberg byl draftován v roce 2012 z celkového 37. místa. Od té doby naskočil v NHL do 68 duelů, ve kterých zaznamenal 18 bodů (5+13).

Anaheim potřebuje forvardy jako sůl. Kalifornský mančaft začne ročník bez zraněných útočníků Ryana Keslera a Coreyho Perryho. K dispozici nebude mít ani Nicka Ritchieho, s nímž se stále nedohodl na nové smlouvě.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.