Arizonu čeká velký rozvod

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      26. 7. 2020 13:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Arizonu čeká velký rozvod  

Vše nasvědčuje tomu, že se přibližuje rozchod mezi Coyotes a generálním manažerem Johnem Chaykou. O blížícím se konci jednoho vztahu informoval Elliotte Fridman ze stanice Sportsnet.

Známý insider uvedl, že klub dostal žádost o prověření Chaykovy „dostupnosti“ a Arizona dala těmto námluvám zelenou.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Craig Morgan z portálu The Athletic k tomu dodal, že daná příležitost nepřišla od jiného celku NHL, ale že se jedná o jinou profesionální nabídku.

Majitel Kojotů Alex Meruelo podepsal s Chaykem v listopadu víceletý kontrakt a vyjádřil víru, že Chayka je na pozici generálního manažera tím pravým.

O tom, že se s Chaykou už příliš nepočítá svědčí i střetnutí s Taylorem Hallem, kterého se nezúčastnil. Zato byli přítomni prezident klubu Xavier Gutierrez, syn majitele Alex Meruelo ml. a asistent generálního manažera Steve Sullivan.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.