Auston Matthews má COVID-19

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 6. 2020 22:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Auston Matthews má COVID-19  

Hvězdný forvard Maple Leafs Auston Matthews byl pozitivně testován na onemocnění COVID-19. Informaci s odvoláním na ligový zdroj přinesl Steve Simmons z deníku Toronto Sun.

22letý Američan se nyní nachází v karanténě doma v Arizoně a doufá, že se bude moci zapojit do tréninkového kempu, který začíná 10. července.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

Gólman Javorových listů Frederik Andersen, který strávil velkou část nucené pauzy ve společné domácnosti s Matthewsem, měl test na koronavirus negativní.

Matthews ani jeho agent zatím na informaci nereagovali.

Již dříve v průběhu dne ohlásili pozitivní testy také Lightning (čtěte ZDE).

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.