Avalanche si upsali svou mladou hvězdu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 7. 2019 18:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Avalanche si upsali svou mladou hvězdu  

Colorado se dohodlo s chráněným volným hráčem J.T. Compherem na čtyřletém kontraktu. 24letý útočník si v průměru přijde ročně na 3,5 mil. dolarů.

Compher měl na 31. července naplánovanou arbitráž.

Rodák z Illinois odehrál v minulé sezóně 66 zápasů, v nichž vstřelil 16 gólů a zaznamenal 32 bodů. Ve 12 duelech play-off přidal čtyři branky a dvě asistence.

Compher strávil své dosavadní tři ročníky v NHL výhradně u Avalanche, kam se dostal v roce 2015 z Buffala. To jej draftovalo v roce 2013 ve druhém kole.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.