Avs ztratili kapitána. Jeho další účast v tomto ročníku je nejistá

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 3. 2019 10:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Avs ztratili kapitána. Jeho další účast v tomto ročníku je nejistá  

Fanshop týmu

Kapitán Colorada Gabriel Landeskog v tomto ročníku možná dohrál. Šestadvacetiletý útočník utrpěl ve čtvrtečním zápase proti Dallasu zranění horní části těla a měl by vynechat 4-6 týdnů.

Na smolný incident se podívejte v přiloženém videu:

Denverský mančaft se momentálně nachází čtyři body pod pozicí zaručující postup do play-off a Landeskogova další účast v této sezóně tak závisí na výkonech jeho spoluhráčů.

Rodák ze Stockholmu odehrál od října 68 zápasů, v nichž si s 33 góly a 69 body stanovil svá osobní maxima. V klubových statistikách mu nyní patří pozice druhého nejlepšího střelce a třetího nejproduktivnějšího hráče.

Landeskoga nahradí v prvním útoku Derrick Brassard.

Anketa NHLnews:Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.