Babcock má novou práci

Přidal  Daniel Reichel   do       30. 7. 2020 16:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Babcock má novou práci  

Mike Babcock si našel nové zaměstnaní.

Bývalý kouč Maple Leafs se připojí v příští sezóně k celku Vermont University, kde bude zastávat pozici poradce tréninkového sboru.

„Mike a já jsme propojeni přes 15 let a známe se z našich časů na McGill University,“ uvedl hlavní kouč univerzitního týmu Todd Woodcroft. „Je to špičkový trenér a my máme velké štěstí, že budeme moci čerpat z jeho zkušeností.“

57letý matador, kterého Toronto vyhodilo po nevydařeném vstupu do sezóny 2019/20, nebude pobírat žádný plat. Stále mu ale bude chodit do konce ročníku 2022/23 6,25 mil. dolarů ročně z jeho smlouvy u Javorových listů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.