Barry Trotz je poprvé v kariéře ve třetím kole. Neúspěch vám všude vmetou do tváře, říká zkušený trenér

Přidal  Josef Michl   do  , , ,      8. 5. 2018 19:52    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Barry Trotz je poprvé v kariéře ve třetím kole. Neúspěch vám všude vmetou do tváře, říká zkušený trenér  

Trenér Washingtonu Barry Trotz se konečně dostal do třetího kola play-off.

Tak daleko se během patnácti let, kdy působil v Nashvillu, nikdy nedostal a nepoštěstilo se mu to ani během prvních tří sezón na lavičce Capitals. Letos to však konečně vyšlo, když jeho svěřenci vyřadili ve druhém kole Pittsburgh Penguins v šesti zápasech.

„Byl jsem v podobné situaci několikrát a někdy je opravdu těžké pohnout se dopředu,“ prohlásil Trotz. „Vmetou vám to do obličeje kamkoli se otočíte. Vím, že je to předhazováno i Alexovi kamkoli se otočí a on je v téhle lize skvělým hráčem.“

„Je to velmi těžká liga na to dostat se sem. Znám tu frustraci, když jste tak blízko a přesto na to nedosáhnete a musíte se s tím srovnat,“ svěřil zkušený stratég.

Trotzova reakce na rozhodující gól Jevgenije Kuzněcova mluví za vše.

Trenér Washingtonu se nachází na pátém místě historické tabulky v počtu vítězně odtrénovaných zápasů (762), ale vítězné utkání číslo šest s Pittsburghem bylo teprve jeho 47. výhrou ze 101 pokusů v play-off.

Štítky

Autor