Ber nebo nech být? Chicago předložilo Crawfordovi kontrakt

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      9. 9. 2020 19:06     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ber nebo nech být? Chicago předložilo Crawfordovi kontrakt  

Blackhawks už údajně nabídli novou smlouvu svému dlouhodobému brankáři Coreymu Crawfordovi. Podle očekávání je krátkodobá a s výrazným platovým poklesem.

Scott Powers z portálu The Athletics informuje, že 35letý Kanaďan dostal nabídku na roční smlouvu v hodnotě 3,5 mil. dolarů. Jeho předešlý šestiletý kontrakt měl přitom cap-hit šest miliónů.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Powers poznamenává, že míček je nyní na straně gólmana, který se v posledních dnech spojoval s trejdem do Montrealu. Ten však získal v mezičase Jakea Allena ze St. Louis.

Chicago draftovalo Crawforda v roce 2003 z celkového 52. místa a vyhrálo s ním dva Stanley Cupy. V dohrávce této sezóny zaznamenal bilanci 4-4-1, úspěšnost zákroků 90,7 procenta a průměr 3,31 inkasovaného gólu na utkání.

Doposud NHL chytal výhradně za Černé jestřáby.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.