Bez Kučerova a nyní i bez Stamkose. Bolts se potýkají se ztrátami

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      22. 11. 2019 7:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bez Kučerova a nyní i bez Stamkose. Bolts se potýkají se ztrátami  

Kapitán Tampy Bay Steven Stamkos si ve čvrtečním zápase proti Chicagu obnovil zranění dolní části těla.

Podle hlavního kouče Jona Coopera není vyloučeno, že bude 29letý forvard chybět delší dobu.Stamkos odehrál v utkání jen něco málo přes pět minut a zbytek duelu strávil na lavičce, aby podpořil své parťáky. Lightning střetnutí ovládli v poměru 4:2.

Tampa Bay se přitom potýká už se zraněním forvarda Nikity Kučerova, který je mimo hru od úterý (více ZDE).

Stamkos odehrál v tomto ročníku 19 zápasů, ve kterých nasbíral 20 bodů za sedm branek a 13 asistencí. V týmovém bodování mu patří první místo, které drží před druhým Kučerovem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.