Bjork a Bruins prodloužili spolupráci

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      30. 7. 2020 16:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bjork a Bruins prodloužili spolupráci  

Bruins a útočník Anders Bjork se dohodli na nové tříleté smlouvě v hodnotě 4,8 mil. dolarů. Hokejistův současný nováčkovský kontrakt vyprší na konci této sezóny, po němž by stal chráněným volným hráčem.

23letý Američan byl Bostontem draftován v roce 2014 v pátém kole. Posléze strávil tři ročníky v univerzitním celku Notre Dame a od sezóny 2019/20 se stal pevnou součástí celku Medvědů.

V 58 zápasech této sezóny nasbíral Bjork 19 bodů za devět branek a 10 asistencí. V průměru trávil na ledě přibližně 13 minut.

S jeho podpisem zbývají Bruins pouze dva hokejisté se statusem potenciálně chráněných volných hráčů a to útočník Jake DeBrusk a obránce Matt Grzelcyk.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.