Blashill zůstává. Jeff odvádí dobrou práci, řekl Yzerman

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      27. 5. 2020 21:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blashill zůstává. Jeff odvádí dobrou práci, řekl Yzerman  

Steve Yzerman prozradil, že Jeff Blashill zůstane hlavním trenérem Red Wings i v příští sezóně.

„Nemám nyní v plánu dělat změny na trenérských pozicích,“ uvedl generální manažer Detroitu v rozhovoru s médii.

POTVRZENO! NHL bude pokračovat s 24 týmy

„Myslím, že Jeff odvádí dobrou práci. Red Wings jsou v přestavbě,“ dodal 55letý Kanaďan.

Podle Yzermana je primárním problémem Rudých křídel rekonstrukce soupisky.

„Upřímně řečeno, prvně potřebujeme vylepšit tým a teprve poté může přijít na řadu kritika našich trenérů,“ cituje Yzermana Max Bultman z portálu The Athletic.

Osm sérií předkola. Která bude tou nejlepší?

Uplynulý ročník byl Blashillův pátý na lavičce Detroitu. Red Wings se sice dostali do play-off v roce 2016, od té doby ale patří rok co rok mezi nejhorší celky NHL.

V sezóně 2019/20 opanovalo mužstvo s bilancí 17-49-5 naprosté dno ligové tabulky.

Yzerman byl jmenován generálním manažerem michiganského mančaftu v dubnu 2019, kdy nahradil Kena Hollanda. Vrátil se tak do organizace, kde si jako hráč udělal jméno.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.