Blues předkládají svého kapitána trhu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      20. 9. 2020 14:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blues předkládají svého kapitána trhu  

Jednání mezi St. Louis a kapitánem Alexem Pietrangelem se přerušila a zkušený obránce se stane s největší pravděpodobností nechráněným volným hráčem. O situaci u Blues informoval Darren Dreger ze stanice TSN.

Pietrangelo se nachází v posledním roce sedmileté smlouvy v hodnotě 45,5 mil. dolarů. Podpis nového kontraktu s Blues stále není vyloučený.

„Tým poradil Pietrangelovi, aby se stal volným hráčem,“ uvádí Dreger. „Právě jsem se s Pietrangelem bavil a tvrdí, že jednání se nevyvíjela tak, jak obě strany doufaly.“

30letý Kanaďan odehrál v uplynulé sezóně 70 zápasů, v nichž si s 16 brankami vytvořil osobní maximum. K tomu přidal ještě 36 asistencí.

St. Louis jej draftovalo v roce 2008 ze 4. místa. Od té doby naskočil do 758 duelů s bilancí 109 gólů a 341 asistencí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.