Blues si upsali Schenna na dalších osm let

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      5. 10. 2019 19:55     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blues si upsali Schenna na dalších osm let  

St. Louis a útočník Brayden Schenn se dohodli na nové smlouvě s průměrnou roční hodnotou 6,5 mil. dolarů.

28letý Kanaďan se aktuálně nachází v posledním roce kontraktu s cap hitem 5,12 miliónů a příští rok se mohl stát nechráněným volným hráčem.Schenn naskočil v minulé sezóně do 72 duelů, ve kterých vstřelil 17 gólů a nasbíral 54 bodů. V 26 zápasech play-off přidal pět branek a sedm asistencí.

Blues jej získali v červnu 2017 z Philadelphie.

Po konci tohoto ročníku čeká celek úřadujícího šampiona i tak horké léto. Smlouvu bude muset podepsat s kapitánem Alexem Pietrangelem (UFA) i Robbym Fabbrim, Sammym Blaisem a Vincem Dunnem (všichni RFA).

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.