Blues si vynutili sedmý zápas

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      6. 5. 2019 5:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blues si vynutili sedmý zápas  

Dallas 1:4 St. Louis (1:1, 0:1, 0:2)

Stav série: 3:3

Branky a nahrávky: 12. Seguin (Zuccarello, Ja. Benn) – 2. Pietrangelo (Edmundson, Schwartz), 36. Perron (Sundqvist, Barbašev), 48. Schwartz (Steen, Parayko), 49. Blais (R. O’Reilly)

Československá stopa v utkání:
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:30
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:34

Tři hvězdy utkání:
1. Jaden Schwartz (STL) 1+1
2. Alex Pietrangelo (STL) 1+0
3. David Perron (STL) 1+0

Diváci: 18 876

Dallas Stars: Bishop (49. Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Zuccarello, Seguin (A), Dickinson – Radulov, Hintz, Ja. Benn (C) – Comeau, Faksa, Cogliano – Spezza, Dowling, Janmark.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Gunnarsson, Dunn– Tarasenko (A), R. O’Reilly, Schwartz – Perron, Sundqvist, B. Schenn – Thomas, Bozak, Maroon – Steen(A), Barbašev, Blais.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.