Bogosian zatrucoval, Sabres jej suspendovali

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      18. 2. 2020 17:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bogosian zatrucoval, Sabres jej suspendovali  

Buffalo v pondělí suspendovalo obránce Zacha Bogosiana, který se odmítl po pobytu na waiver listině nechráněných hráčů připojit k záložnímu celku v AHL.

Bližší informace klub neuvedl.

Fanda NHL

„Jsme si toho vědomí, další komentáře neposkyteneme,“ byl strohý i hráčův agent Darren Ferris.

Bogosian před třemi měsíci požádal tým o výměnu, která se ale jeví vzhledem k jeho vysokému cap hitu a slabé výkonnosti nepravděpodobná.

29letý Američan, kterému v létě vyprší sedmiletá smlouva na 36 miliónů, odehrál v tomto ročníku 19 zápasů s bilancí gólu a čtyř asistencí. Úvod sezóny vinou operace bederního kloubu vynechal a v posledních osmi duelech působil jen jako zdravý náhradník.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.