Bolts chystají oslavy s fanoušky. Letos budou jiné

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 9. 2020 10:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bolts chystají oslavy s fanoušky. Letos budou jiné  

Celek Tampy Bay se po 65 dnech v kanadské bublině vrátil domů. Na letišti čekali šampióny nejen rodinní příslušníci, ale také fanoušci a starosta města.

Po příletu se hráči posadili do otevřených autobusů a přivezli Pohár až k Amelia Areně, kde pokračovali v oslavách s rodinami, zaměstnanci arény a sponzory.

Lightning také oznámili, že se s širší společností sejdou ve středu. Namísto klasického průvodu městem se však uskuteční speciální průvod na lodích na řece Hillsborough. Ta protéká i v blízkosti jejich arény.

Hráči se posléze vylodí a završí oslavy s 16 tisíci diváky, aby splnili i bezpečnostní důvody spojené s pandemií koronaviru.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.