Bolts začnou bez kapitána

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      23. 8. 2020 14:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bolts začnou bez kapitána  

Tampa Bay začne semifinálovou sérii proti Bostonu bez svého kapitána. Steven Stamkos se stále zotavuje ze svého zranění.

„Aktuálně není k dispozici..Až bude, dám vám vědět,“ sdělil novinářům hlavní kouč Jon Cooper.

Stamkos utrpěl zranění dolní části těla před startem tréninkového kempu. 30letý Kanaďan zůstává s týmem v Torontu, ale neodehrál ani jeden zápas.

„I když nehraje, přináší pozitivní přínos v šatně…Máme štěstí, že máme takového kapitána,“ poznamenal zadák Victor Hedman.

Bolts se ve druhém kole střetnou s Bruins, na které narazili v postseason naposledy v roce 2018. Floridský celek tehdy Boston smetl v konferenčním semifinále v pěti duelech.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.