Boston povolal do prvního týmu mladého Slováka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 1. 2019 10:52    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Boston povolal do prvního týmu mladého Slováka  

Fanshop týmu

Slovenský útočník Peter Cehlárik se v úterý dočkal povolání do prvního týmu Bostonu Bruins. Informaci přinesly oficiální ligové stránky.

Třiadvacetiletý rodák z Žiliny hrál v tomto ročníku pouze na farmě v Providence, kde v 37 zápasech zaznamenal deset gólů a 19 asistencí. Za Boston naposledy nastoupil v minulé sezóně, kdy si připsal dohromady šest startů se ziskem dvou bodů (1+1).

„Je nový rok a s ním přichází i nová šance. Chci být lepší, než jsem byl minule,“ cituje hráčova slova Joe Haggerty ze stanice NBC Sports Boston.

Cehlárik se může stát desátým Slovákem, který v tomto ročníku zasáhne do utkání NHL.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.