Bostonský Carlo: Kiks v novinách nás nažhavil

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      11. 6. 2019 8:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bostonský Carlo: Kiks v novinách nás nažhavil  

Bruins si byli před šestým zápasem finále moc dobře vědomi chyby, které se dopustil deník St. Louis Post-Dispatch na svých webových stránkách. Plátek omylem zveřejnil reklamy gratulující Blues k zisku Stanley Cupu (obrázky ZDE) a kluci z Bostonu měli o motivaci navíc.

A možná i s přispěním této novinářské boty zvítězili 5:1.

„Viděli jsme to a určitě nás to nažhavilo,“ svěřil se obránce Brandon Carlo bostonské stanici WBZ.

„Soustředili jsme se na každé jednotlivé střídání a z toho jsme vycházeli. Nehleděli jsme na výhru nebo prohru. Koncentrace byla na další čas na ledě a na to, abychom tvrdě pracovali,“ prozradil zadák Medvědů klíč k důležité výhře, jež srovnala stav série na 3-3.

Carlův parťák z obranných řad Torey Krug v pondělí řekl, že chybu deníku nebylo možné přehlédnout, protože se o ní všude psalo. Fluto Shinzawa z portálu The Athletic k tomu dodal, že kopie gratulací měli hráči Bruins dokonce k dispozici k přečtení.

Boston se v podobné situaci neocitl poprvé. Během finále 2011 proti Canucks plánoval Vancouver slavnostní průvod městem ještě před začátkem rozhodujícího sedmého duelu. Ten Bruins nakonec vyhráli.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.