Boyle se stěhuje do Nashvillu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      6. 2. 2019 18:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Boyle se stěhuje do Nashvillu  

Fanda NHL

New Jersey ve středu oznámilo, že vytrejdovalo útočníka Briana Boyla do Nashvillu. Newarský klub získává výměnou volbu ve druhém kole draftu 2019.

Čtyřiatřicetiletý Američan je v závěrečném roce svého kontraktu s ročním platem 2,55 mil. dolarů. V aktuální sezóně odehrál 47 zápasů s bilancí 13 gólů a šesti asistencí.

Přestože trávil Boyle většinu ročníku jako křídlo, očekává se, že v Nashvillu zaplní pozici centra ve čtvrté lajně.

26. muž draftu 2003 se může stát v červenci nechráněným volným hráčem. Postupně v NHL oblékal dresy Kings, Rangers, Lightning, Maple Leafs a Devils.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.