Brodie je po děsivém incidentu v pořádku

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      16. 11. 2019 9:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brodie je po děsivém incidentu v pořádku  

Obránce Flames T.J. Brodie, který ve čtvrtek zkolaboval na tréninku, byl již propuštěný z nemocnice.

O incidentu jsme vás informovali ZDE.29letý Kanaďan se zhroutil na ledě a z plochy musel být odvezen na nosítkách. Během příhody na chvíli ztratil vědomí.

„Už je to v pořádku. Je však unavený. Všechny testy, které jsme mu dělali, byly negativní. Daří se mu dobře,“ uvedl na adresu svého svěřence generální manažer Calgary Brad Treliving.

Brodieho návrat do hry zatím nebyl stanoven. V sestavě ho nahradí Oliver Kylington, jenž už byl povolán z farmy ve Stocktonu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.