Bruins by uvítali Toronto jako hostitelské město

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 6. 2020 17:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bruins by uvítali Toronto jako hostitelské město  

Hlavní kouč Bostonu Bruce Cassidy by neměl problém s tím, kdyby se hostitelským městem letošního rozšířeného play-off stalo Toronto.

„Většinou se nám tam během play-off dařilo,“ poznamenal trenér pro Scotta McLaughlina z rozhlasové stanice WEEI.

SLEDUJEME: NHL a její cesta zpět

Bruins porazili Maple Leafs v obou předcházejících vyřazovacích bojích a pokaždé hned v prvním kole. Obě série přitom došly až do zápasu číslo sedm. Tři ze čtyř posledních torontských vystoupeních v postseason tak ukončili Medvědi (2013, 2018, 2019).

Cassidy se stal lodivodem bostonské lavičky v roce 2017 a měl tak na starost loňské a předloňské vyřazení Javorových listů.

Podle Boba McKenzieho ze stanice TSN by měla NHL pořadatelská města ohlásit tento týden. Favority přitom údajně zůstávají Las Vegas a Toronto.

Boston začne play-off miniturnajem o nejlepší nasazení pro první kolo. Soupeřem mu budou další tři vítězové svých divizí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.