Bryzgalov jako král trollů. Elliott opět terčem jeho posměchu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 4. 2018 11:02    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bryzgalov jako král trollů. Elliott opět terčem jeho posměchu  

Podruhé během letošního play-off si bývalý brankář Ilja Bryzgalov zažertoval na úkor gólmanů Philadelphie. Tentokrát se však objevil i na místě činu.

Sedmatřicetiletý Rus, který odchytal za Flyers 99 zápasů mezi lety 2011 a 2013, v pensylvánské metropoli stále bydlí a nenechal si ujít ani třetí klání série proti Pittsburghu. Svou návštěvou se také náležitě pochlubil.

„Fanoušci mě požádali, abych přišel na utkání. Pro jistotu,“ poznamenal jízlivě ke zveřejněné fotografii na Twitteru.

Letci nakonec Tučňákům podlehli 1:5 a jeho status tak opět vypadá jako projev dokonalého trollingu.

Uštěpačnou poznámku si Bryzgalov neodpustil ani po úvodním duelu, v němž Flyers prohráli 0:7. „Jsem kdykoliv připraven, Flyers,“  napsal na svém twitterovém účtu pod fotografií podniku s názvem „Elliottova restaurace“ (více čtěte ZDE).

Brian Elliott v bráně zatím skutečně nezáří. Po třech startech v letošních vyřazovacích bojích má úspěšnost zákroků 86.3 % a průměr 4,43 inkasovaných gólů na zápas.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.