Buffalo prohospodařilo utkání s Islanders v samém závěru. Všechno je předurčeno proti nám, říká frustrovaný Lehner

Hráči týmu Buffalo Sabres jsou prokletí. Minimálně jejich brankář Robin Lehner se k tomuto názoru přiklání.
Ještě několik chvil před koncem třetí třetiny středečního utkání proti New York Islanders vedlo Buffalo 2:1. Jenže když Josh Bailey vyrovnal kontroverzním gólem necelou minutu před koncem na 2:2, nedokázali hokejisté Sabres nijak odpovědět a v prodloužení svému soupeři podlehli.
Bailey vypálil svoji střelu, když zbývalo do konce třetí třetiny necelých 35 vteřin. Švédský brankář předvedl proti této ráně úžasný zákrok lapačkou, jenže rozhodčí nechali celou situaci přezkoumat u videa a nakonec uznali vyrovnávací branku zápasu.

„Vím, že v Torontu rozhodli o tom, že gól bude platit, ještě než se vypálil puk,“ říkal frustrovaný Lehner. „Takhle to v lize prostě chodí,“ dodal.
„Jsme minutu od vítězství 2:1 a prohrajeme 2:3,“ nechápal po zápase šestadvacetiletý brankář.

„Všechno je předurčeno proti nám,“ myslí si Lehner. „Není to trucování, nebo něco takového. My nejsme tam, kde bychom chtěli být. Je to prostě tak, jak to je. Islanders jsou na postupové příčce do playoff a tak to je.“