Buffalo se loučí s Bogosianem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 2. 2020 21:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Buffalo se loučí s Bogosianem  

Sabres umístili obránce Zacha Bogosiana na bezpodmínečnou waiver listinu za účelem předčasného ukončení kontraktu.

29letý Američan byl klubem v pondělí suspendován za to, že se po pobytu na listině nechráněných hráčů odmítl připojit k farmářskému celku v AHL.

Fanda NHL

Pokud si jej nyní žádný celek nestáhne, stane se nechráněným volným hráčem.

Podle informací Darrena Dregera se Buffalo snažilo Bogosiana vytrejdovat a bylo dokonce ochotné ponechat si 50 % jeho platu. Zájemce se však nenašel.

Zadák je v závěrečném roce svého sedmiletého kontraktu na 36 miliónů, který podepsal v roce 2013.

Rodák z New Yorku působil v tomto ročníku často pouze jako zdravý náhradník a objevil se jen v 19 zápasech (1+4). Sám hráč měl vedení týmu už na začátku sezóny požádat o výměnu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.