Byfuglien má po operaci

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      31. 10. 2019 4:13     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Byfuglien má po operaci  

Neaktivní obránce Jets Dustin Byfuglien podstoupil nedávno operaci, jež měla vyřešit jeho potíže s kotníkem. Informaci přinesl Bob McKenzie ze stanice TSN.

34letý Američan nenavštěvoval ani tréninkový kemp a aktuálně zvažuje svou budoucnost v hokeji (psali jsme ZDE).Jets ještě před startem sezóny Byfugliena oficiálně suspendovali, aby se jeho cap hit nezapočítával do platového rozpočtu.

Podle McKenzieho je zatím stále brzy určit, zda se k hokeji vrátí či nikoliv.

Insider Elliotte Friedman k tématu dodal, že hráčova rekonvalescence po zákroku bude trvat až do ledna.

Winnipeg přišel během léta o zadáky Jacoba Troubu, Tylere Myerse a Bena Chiarota. Situace s Byfuglienem mu tak prohlubuje značné potíže v defenzivě.

V minulém ročníku Byfuglien odehrál 42 zápasů, v nichž nastřádal 31 bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.