Canadiens dopřáli McCarronovi další rok

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      11. 9. 2018 9:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Canadiens dopřáli McCarronovi další rok  

Fanshop týmu

Montreal v pondělí podepsal roční dvoucestnou smlouvu s chráněným volným hráčem Michaelem McCarronem. Třiadvacetiletý útočník si může na úrovni NHL vydělat až 874 tis. amerických dolarů.

McCarron odehrál v minulé sezóně za Canadiens jen 18 zápasů, v nichž zaznamenal jednu asistenci. Většinu ročníku strávil na farmě v AHL, kde za tým Laval Rocket naskočil do 54 duelů s bilancí sedmi gólů a 17 asistencí.

Rodáka z Michiganu si Habs vybrali v prvním kole draftu 2013. Od té doby nastřádal v NHL 69 utkání s celkovým ziskem osmi bodů (2+6).

Titulní foto: Shawn Carpenter

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.