Capitals navštíví Trumpa. Všichni hráči ale nepřijdou

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      20. 3. 2019 6:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Capitals navštíví Trumpa. Všichni hráči ale nepřijdou  

Fanshop týmu

Washington absolvuje v pondělí jako úřadující vítěz Stanley Cupu návštěvu amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Ovečkin a spol. tak navážou na tradici velkých severoamerických sportů. Ne všichni šampióni ale pozvánku do Bílého domů přijmou.

Útočník Brett Connolly novinářům oznámil, že se delegace k nemocnějšímu muži planety nezúčastní. „Zdvořile jsem odmítl,“ citují jeho slova média.

Zda se k němu připojí i další hokejisté, zatím není jasné.

Jiná situace naopak panuje u kapitána Caps Alexandra Ovečkina. „Neumím se dočkat. Nikdy jsem tam nebyl. Chci tam udělat mnoho fotek. Bude to zábava,“ uvedla ruská superstar, která se netají ani svým blízkým vztahem k ruskému autoritáři Vladimiru Putinovi.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.