Capitals získali Hagelina

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      21. 2. 2019 20:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Capitals získali Hagelina  

Fanshop týmu

Washington v rámci obchodu s Los Angeles rozšířil svou soupisku o útočníka Carla Hagelina. Výměnou posílá do Kalifornie volbu ve třetím kole draftu 2019.

Pokud Capitals vyhrají v letošním play-off dvě série a Hagelin v nich odehraje alespoň 50 procent zápasů, získají Kings také volbu v šestém kole draftu 2020.

Los Angeles bude i nadále hradit polovinu Hagelinova platu.

Hagelin naskočil v tomto ročníku do 38 zápasů, v nichž nasbíral osm bodů. Svůj debut v dresu obhájce Stanley Cupu by si měl odbýt v sobotu proti Buffalu.

Třicetiletý Švéd byl vytrejdován ke Králům loni v listopadu z Pittsburghu (čtěte ZDE).Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.