Carolina si upsala bratrskou dvojici

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 3. 2020 18:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Carolina si upsala bratrskou dvojici  

Hurricanes v úterý podepsali vstupní kontrakty s bratry Davidem a Jasonem Cottonovými. Prvně jmenovaný získal dvouletou, druhý pak roční smlouvu.

22letý David působí čtvrtým rokem na Boston College, přičemž v posledním roce nosil kapitánské „céčko“. Canes jej draftovali v roce 2015 ze 169. místa.

O tři roky starší Jason, který se nachází mezi finalisty Hobey Baker Award pro nejlepšího univerzitního hráče, draftován nikdy nebyl. Také on se v tomto ročníku pyšnil v dresu Sacred Heart University kapitánskou rolí.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.