Carolina si upsala hrdinu ze série proti Caps

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 7. 2019 10:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Carolina si upsala hrdinu ze série proti Caps  

Hurricanes a chráněný volný hráč Brock McGinn se vyhli arbitráži a dohodli se na dvouletém kontraktu v celkové výši 4,2 mil. dolarů.

„Oddychli jsme si, že jsme to stihli před arbitráží. Brock byl důležitou součástí našeho úspěchu v minulé sezóně a my jsme rádi, že bude součástí našeho týmu i nadále,“ okomentoval podpis generální manažer Don Wadell.

Soudní stání bylo naplanováno na tuto sobotu.

25letý Kanaďan odehrál v uplynulém ročníku 82 zápasů, v nichž vstřelil 10 branek a zaznamenal 26 bodů. Dalších 15 bodů přidal v play-off, v němž se blýskl rozhodujícím gólem během sedmého utkání série prvního kola proti Washingtonu.

McGinn doposud v NHL působil výhradně v organizaci Hurricanes, kteří jej v roce 2012 draftovali z 47. místa.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.