Cats, Hawks a Preds si upsali talenty

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      16. 7. 2020 11:16     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cats, Hawks a Preds si upsali talenty  

Tři týmy NHL podepisovaly ve středu smlouvy s mladými hráči. Florida se dohodla na tříletém nováčkovském kontraktu s útočníkem Grigorijem Denisenkem a Chicago s obráncem Ianem Mitchellem. Nashville pak podepsal roční dvoucestnou smlouvu s forvardem Seanem Malonem.

Denisenko byl draftován Panthers v roce 2018 z 15. místa. 20letý Rus strávil poslední sezónu v KHL, kde ve 38 zápasech vstřelil šest branek a přidal stejný počet asistencí.

Mitchella si Blackhawks vybrali z 57. místa na draftu 2017. 21letý Kanaďan má za sebou tři roky na Denver University, přičemž v uplynulém ročníku vedl tým jako kapitán.

Malone byl draftován už v roce 2013 a to ze 159. místa Buffalem, za které odehrál v sezóně 2016/17 svůj jediný zápas v NHL. 25letý Američan strávil poslední tři ročníky v AHL.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.