Ceci chce po Senátorech šest miliónů

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      31. 7. 2018 10:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ceci chce po Senátorech šest miliónů  

Fanshop týmu

Ottawu a Codyho Ceciho dělí od vzájemné dohody o nové smlouvě 2,65 mil. amerických dolarů.

Zatímco kanadský bek požaduje před arbitráží šest miliónů ročně, Senators mu nabízejí pouze 3,35. Informaci přinesl Elliotte Friedman z kanadské stanice Sportsnet.

Senátoři si Ceciho vybrali na draftu 2012, kde byl jejich první volbou (celkově 15.). Od té doby odehrál za ontarijský celek 366 zápasů s bilancí 25 gólů a 67 asistencí.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


V uplynulé sezóně naskočil do všech 82 duelů a připsal si 19 bodů (5+14). Jednalo se přitom o jeho druhý nejslabší plný ročník v NHL.

Z TÁBORA SENATORS: Tohle je málo! Karlssonovi se nabídka Ottawy nelíbila

Nyní čtyřiadvacetiletému ottawskému rodákovi skončil dvouletý kontrakt na 5,6 miliónů.

Pokud se hráč a klub nedohodnou do středy, rozhodne o výši gáže nezávislý arbitrážní soudce.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.