Černý scénář naplněn, Chára bude chybět do Vánoc

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 11. 2018 11:21    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černý scénář naplněn, Chára bude chybět do Vánoc  

Fanshop týmu

Bruins se budou muset v následujících čtyřech až šesti týdnech obejít bez svého kapitána. Slovenský bek Zdeno Chára si ve středečním duelu s Coloradem vážně poranil levé koleno.

Délku absence zveřejnil s odvoláním na zdroje z klubu Fluto Shinzawa z portálu The Athletic.Chára se zranil při pokusu narazit na mantinel útočníka Avs Carla Söderberga. Na incident, při němž si nepříjemně pochroumal nohu, se podívejte ZDE.

Jednačtyřicetiletý veterán odehrál v tomto ročníku 18 zápasů, v nichž zaznamenal čtyři body (3+1) a průměrný ice-time 21:30.

Chárova ztráta je pro Boston velmi bolestivá, jelikož mančaftu již dříve vypadli ze sestavy obránci Charlie McAvoy, Kevan Miller, Brandon CarloUrho Vaakanainen.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.