Černý scénář pro Minnesotu naplněn

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 2. 2019 5:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černý scénář pro Minnesotu naplněn  

Fanshop týmu

Wild se potýkají s devastující novinou. Kapitán Mikko Koivu zmešká vinou zpřetrhaných vazů a poškozeného menisku v pravém koleni zbytek probíhajícího ročníku.

Pětatřicetiletý útočník se zranil v úterním duelu s Buffalem.

Pro Minnesotu se jedná o krajně nepříjemnou zprávu. Koivu má z forvardů Wild třetí nejvyšší ice-time a je výraznou oporou celku během přesilovek a vhazování. V této sezóně odehrál rodák z finského Turku 48 zápasů s bilancí osmi gólů a 29 bodů.

Minnesota aktuálně drží v Západní konferenci první divokou kartu s tříbodovým náskokem na Vancouver. Zámořští komentátoři nyní předpokládají, že s cílem postoupit do play-off a Koivem mimo hru bude generální manažer Paul Fenton aktivně hledat jeho náhradu.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.