Čerstvě vytrejdovaný Zuccarello se vážně zranil

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      25. 2. 2019 8:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čerstvě vytrejdovaný Zuccarello se vážně zranil  

Fanshop týmu

Útočník Mats Zuccarello, který se o víkendu stěhoval z New Yorku do Dallasu, zažil v dresu Stars hodně smolný start.

Jedenatřicetiletý Nor se sice v utkání proti Chicagu dokázal bodově prosadit (1+1), duel ale vinou zranění horní části těla nedohrál.

Podle informací Seana Shapira z portálu The Athletic si bývalý Ranger zlomil ruku. Klub později oznámil, že jeho nová akvizice bude následující čtyři týdny mimo hru.

Zuccarello se zranil při blokování střely:

Z nedělního utkání přitom předčasně odstoupil i kapitán Dallasu Jamie Benn, jenž utrpěl lehčí zranění posuzované na denní bázi.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.