Chára a Bruins stále nejsou blízko dohodě

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      15. 11. 2020 11:38     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chára a Bruins stále nejsou blízko dohodě  

Jimmy Murphy z portálu Boston Hockey Now uvedl, že obránce Zdeno Chára a Bruins stále nejsou blízko podpisu nové smlouvy.

„Čekáme na formát nové sezóny. Nespěcháme,“ poznamenal hráčův agent Matt Keator.

Kromě Bostonu by přitom ve hře o služby 43letého Slováka měly být více než tři týmy. Zájem údajně projevili Maple Leafs, Bolts a Islanders.

Vzhledem k situaci Lightning s platovým stropem se zdá být nepravděpodobné, že by si Cháru upsali. Podobně je na tom i Toronto. Zajímavou možností však zůstávají Islanders, v jejichž dresu Chára začínal svou kariéru v NHL.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.