Chára se vrátil do tréninku

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 5. 2019 5:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chára se vrátil do tréninku  

Fanshop týmu

Kapitán Bruins Zdeno Chára je opět na ledě.

42letý obránce trénoval v pondělí poprvé od ukončené série proti Carolině, v níž si přivodil blíže nespecifikované zranění.

V rozhovoru s novináři hřmotný Slovák připustil, že sledovat rozhodující čtvrtý zápas konferenčního finále z hlediště pro něj nebylo snadné.

„Bylo to těžké, nebudu lhát,“ řekl rodák z Trenčína, který zmeškal utkání play-off poprvé od roku 2011. „Chcete hrát a být součástí týmu…Kluci ale odvedli úžasnou práci.“

Zda se stihne 56. muž draftu 1996 vrátit do akce už na první zápas finále, ale zatím není jisté. Vrchol hokejové sezóny odstartuje v pondělí 27. května.

Chára je i navzdory svému věku důležitou součástí mančaftu, když má v tomto postseason průměrný ice-time 22:31.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.