Chára tajil další zranění

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      19. 6. 2019 6:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chára tajil další zranění  

Obránce Bruins Zdeno Chára odehrál poslední zápasy finálové série proti St. Louis se zlomenou čelistí. Generální manažer Bostonu Don Sweeney k tomu tento týden dodal, že to nebylo jediné Slovákovo zranění.

42letý rodák z Trenčína se vyrovnával také s problémy s loktem, kvůli nimž podstoupí menší operační zákrok. Ten mu postihnutou oblast očistí od uvolněných fragmentů.

Procedůra jej čeká v nejbližších dnech.

Sweeney nespecifikoval, jak Chára k újmě přišel. Samotný hráč po skončení Stanley Cupu přiznal, že jej trápí také problémy v dolní části těla. Bližší konkretizace se však novináři nedočkali.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.