Chára vynechal duel s Jets. Vyřadila jej tvrdá rána?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      10. 1. 2020 17:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chára vynechal duel s Jets. Vyřadila jej tvrdá rána?  

Obránce Bruins Zdeno Chára vynechal čtvrteční utkání proti Winnipegu. Podle vyjádření z klubu vinou nespecifikovaného zranění, média i fanoušci ale spekulují o následcích tvrdé rány z úterní bitky s Yakovem Treninem.

Na potyčku, při níž sok Cháru udeřil do nedávno operované čelisti, se podívejte ZDE.

Buď IN. Tuhle značku doporučuje PASTA!

Slovenský obr utržil mnohačetné zlomeniny čelisti během čtvrtého zápasu finálové série proti St. Louis. Pro nenadálou infekci byla rána naposledy otevřena v prosinci a Chára kvůli menšímu operačnímu zákroku zmeškal duel s Washingtonem z 22. prosince.

Jeho současná absence by neměla mít podle hlavního kouče Bruce Cassidyho dlouhého trvání.

42letý Chára naskočil v tomto ročníku do 43 střetnutí, v nichž nasbíral 13 bodů a zaznamenal průměrný ice time lehce nad 21 minut.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.