Chárův stav Bostonu nenahrává

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      6. 6. 2019 6:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chárův stav Bostonu nenahrává  

Boston se připravuje na další zápas finále Stanley Cupu bez svého kapitána. Na středečním tréninku chyběl obránce Zdeno Chára, který utrpěl v předchozím duelu zlomeninu čelisti.

Na led se naopak vrátil zadák Matt Grzelcyk, jenž na sobě měl „non-contact“ trikot.

Chárův stav zůstává stále zahalen tajemstvím a klub se zatím nevyjádřil k tomu, zda rodák z Trenčína v zápase číslo pět nastoupí.

Grzelcyk brouzdal kluziště poprvé od utkání číslo dvě, v němž jej hrubě atakoval útočník Blues Oskar Sundqvist. 25letý rodák z Bostonu je s podezřením na otřes mozku stále pod kontrolou lékařů. Jeho čtvrteční start však nelze vyloučit.

Bruins ve středu trénovali v následujícím složení:

Kruciální duel, jenž jednoho ze soupeřů nasměruje k celkovému vítězství, začíná dnes v noci ve dvě hodiny ráno.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.