Cheveldayoff, McPhee a Yzerman aspirují na cenu pro nejlepšího GM sezóny

Přidal  Josef Michl   do  ,      17. 5. 2018 8:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cheveldayoff, McPhee a Yzerman aspirují na cenu pro nejlepšího GM sezóny  

Fanda NHLKevin Cheveldayoff z Winnipegu, George McPhee z Las Vegas a Steve Yzerman z Tampy se dostali do závěrečného hlasování o cenu pro nejlepšího generálního manažera NHL pro rok 2018.

Cheveldayoff provedl nejdůležitější tah pro své mužstvo před uzávěrkou přestupů, kdy přivedl Paula Stastnyho ze St. Louis Blues a také prodloužil kontrakty několika klíčových hráčů.

McPhee udělal z Golden Knights překvapivého adepta na zisk Stanley Cupu, díky tahům při rozšiřujícím draftu. Tehdy získal brankáře Marca-Andre Fleuryho, útočníka Williama Karlssona i telentované forvardy Jonathana Marchesseaulta a Reillyho Smithe z Floridy.

Yzerman pokračuje v přetváření Tampy do jednoho z velikánů ligy. Minulé léto přivedl mladého obránce Michaila Sergačjova díky výměně Jonathana Drouina do Montrealu. Také se před uzávěrkou přestupů nebál obchodovat s New Yorkem Rangers, odkud získal obránce Ryana MacDonagha a útočníka J.T. Millera.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor