Chiarelli žhaví telefon. Opustí Talbot Edmonton?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 6. 2018 10:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chiarelli žhaví telefon. Opustí Talbot Edmonton?  

Fanshop týmu

Generální manažer Edmontonu Peter Chiarelli má mít podle některých zámořských médií pořádně napilno. Jednou z jeho hlavních náplní práce v těchto dnech je údajně snaha vytrejdovat gólmana Cama Talbota. Ten měl být už dokonce požádán o seznam deseti týmů, kam by akceptoval případnou výměnu.

David Pagnotta z portálu The Fourth Period dokonce informuje, že se Oilers snažili zbavit své brankářské jedničky už v průběhu sezóny.

Třicetiletý Talbot, který má ve smlouvě platný ještě jeden rok, zaznamenal během uplynulého ročníku úspěšnost zákroků pouhých 90,8 procent a průměr 3,02 inkasovaných gólů na zápas.

Dalšími Olejáři „na prodej“ mají být také Milan Lucic, Ryan Nugent-Hopkins a Oscar Klefbom. V této souvislosti se již spekulovalo o zájmu Caroliny, jež by ráda přivítala do svého týmu Nugent-Hopkinse a Talbota. Opačným směrem by pak mohli putovat Justin Faulk a Jeff Skinner.

Tím však choutky Oilers nekončí. Se zajímavou zprávou přišel deník Edmonton Sun, který píše o jejich zájmu přivést do albertské metropole hvězdného obránce Senators Erika Karlssona.

I na severních prériích tak lze letos očekávat hodně horké léto.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.