Chicago odhalilo karty. Ruttu nabízí ostatním týmům

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      13. 12. 2018 19:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chicago odhalilo karty. Ruttu nabízí ostatním týmům  

Fanshop týmu

Český obránce Jan Rutta se ocitl na waiver listině nechráněných hráčů, z níž si jej může do 24 hodin převzít jakýkoliv tým NHL. Chicago ho tam umístilo ve čtvrtek odpoledne.

Již dříve jsme vás informovali o snaze illinoiského celku Ruttu vytrejdovat. Podle reportéra Scotte Powerse byli Jestřábi „ochotni akceptovat cokoliv“, aby osmadvacetiletého rodáka z Písku vyměnili (čtěte ZDE).Plzeňský odchovanec letos odehrál 23 zápasů s bilancí dvou gólů a čtyř asistencí. Ve statistice +/- je na nule a jeho průměrný ice time činí kolem šestnácti minut.

Pokud po Ruttovi nikdo nesáhne, pošlou jej Blackhawks s největší pravděpodobností na farmu do AHL.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.