Chystá se velký comeback?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      5. 6. 2019 19:20     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chystá se velký comeback?  

Erik Karlsson, který se může stát 1. července nechráněným volným hráčem, doufá v nabídky spolupráce od Ottawy a Montrealu. S odvoláním na své zdroje to uvedl Don Brennan z deníku Ottawa Sun.

Karlsson byl před začátkem nové sezóny Senátory vyměněný do San Jose a nyní by se údajně rád vrátil. Důvodem má být jeho žena Melinda, jež z hlavního kanadského města pochází a chce být blízko rodině.

29letý zadák má za sebou dlouhý a dramatický odchod z Ottawy, v níž strávil prvních devět sezón své hvězdné kariéry. V novém působišti se potýkal se zraněními, přesto ale odehrál 53 zápasů s úctyhodným ziskem 45 bodů. Dalších 16 pak přidal během play-off.

Ve hře je stále také jeho setrvání v Kalifornii. Rozhodnutí o dalším směřování by mělo padnout tento týden.

„Skutečností je, že se nyní Erik důkladně věnuje tomu, zda chce pokračovat v San Jose,“ řekl v sobotním pořadu Hockey Night in Canada insider Elliotte Friedman.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.