Colorado po zápase s Bruins hlásí dvě ztráty

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      10. 12. 2019 14:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Colorado po zápase s Bruins hlásí dvě ztráty  

Fanshop týmuColorado Avalanche mají slušně nakročeno po 30 utkáních. Po víkendovém zápase s Bruins ale počítají ztráty. Na day-to-day bázi přišli o svoji týmovou jedničku Philippa Grubaura a talentovaného obránce Caleho Makara.

V nočním utkání padli Avalanche s Calgary v poměru 5:4 po prodloužení. Ani jeden z dvojice Makar – Grubauer do něj nezasáhli. Mladý bek opustil utkání s Bostonem začátkem třetí třetiny kvůli zranění v horní části těla. Jednadvacetiletý Kanaďan dosud nasbíral 28 bodů v 29 zápasech.

Philip Grubauer přepustil své místo Pavlu Francouzovi v zápase s Bruins už v první třetině. Prozatím byl k českému reprezentantovi jako záloha povolán z farmy Adam Werner.

Vzhledem k vyjádření vedení Colorada se ale dá očekávat, že se oba zranění brzy připojí k týmu.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz