Columbus prodloužil spolupráci s talentovaným forvardem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      27. 1. 2020 22:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Columbus prodloužil spolupráci s talentovaným forvardem  

Fanshop týmu

Útočník Eric Robinson v pondělí podepsal novou dvouletou smlouvu s Columbusem. Jednocestný kontrakt má hodnotu 1,95 mil. dolarů.

24letý Američan se mohl stát 1. července chráněným volným hráčem.

Robinson naskočil v aktuální sezóně do 31 zápasů, v nichž vstřelil pět branek a přidal čtyři asistence.

„Erik je úžasný mladý hráč, který se za poslední dva roky neustále zlepšoval. Je to ohromný mladík, který je rychlý a o němž jsme přesvědčeni, že pro nás bude přínosem,“ uvedl k podpisu generální manažer Blue Jackets Jarmo Kekäläinen.

Celek z Ohia se dohodl s nedraftovaným Robinsonem na první smlouvě v březnu 2018. Od té doby odehrál rodák z New Jersey za první tým 45 utkání se ziskem devíti bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.