Connor se dohodl s Jets na padesátimiliónové smlouvě

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      29. 9. 2019 11:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Connor se dohodl s Jets na padesátimiliónové smlouvě  

Útočník Kyle Connor podepsal s Jets jako chráněný volný hráč novou sedmiletou smlouvu s průměrnou roční hodnotou 7,14 mil. dolarů.

Zpráva přichází jen den poté, co se na kontraktu dohodl i jeho parťák Patrik Laine (čtěte ZDE).

Connor má za sebou rekordní sezónu, v níž si s 34 góly, 32 asistencemi a 66 body stanovila svá osobní maxima.

Winnipeg jej draftoval v roce 2015 ze 17. místa. Od té doby odehrál 22letý Američan 178 zápasů se ziskem 128 bodů (67+61). V ročníku 2017/18 byl s 31 góly nejproduktivnějším nováčkem.

Jets mají nyní pod platovým stropem k dispozici 7,716 miliónů. Toto číslo ale nezohledňuje cap hit Dustina Byfugliena, který je aktuálně suspendován (psali jsme ZDE).

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.